لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

سامانه مدیریت بایگانی مدارک پزشکی

خانه سامانه مدیریت بایگانی مدارک پزشکی

سامانه مدیریت بایگانی مدارک پزشکی

یکی از حساسترین و مهمترین واحدهای مراکز درمانی مثل بیمارستان ها، کلینیک ها، مراکز تصویربرداری و آزمایشگاه ها، واحد مدارک پزشکی می باشد و حجم بالای ورود پرونده های جدید، فرآیند زمان بر فهرست سازی و خلاصه نویسی پرونده ها و تعدد درخواست های بخش ها و پزشکان برای دسترسی به سوابق بیماران، و دانشجویان برای انجام کارهای تحقیقاتی و آماری، باعث اختلال در کار واحد مدارک پزشکی و بعضا آسیب دیدن و مفقود شدن پرونده بیماران میشود.
موضوع مهم محرمانگی مدارک پزشکی و دستورالعمل های وزارتخانه و امتیاز بالای بایگانی الکترونیک در اعتباربخشی بیمارستان ها و لزوم کاهش هزینه های بالای تامین فضای فیزیکی برای نگهداری این مدارک، باعث شده است تا بسیاری از مراکز درمانی به فکر راه اندازی بایگانی الکترونیک مدارک پزشکی بیافتند.

راه حلی که ما ارائه می دهیم

سامانه مدیریت بایگانی مدارک پزشکی شرکت دانش بنیان فاواگستر سپهر، یک نرم افزار تخصصی تحت وب و کاملا ایرانی میباشد که امکان تعریف بی نهایت مرکز بایگانی را دارد و هیچ محدودیتی برای تعداد کاربران، بیماران، پرونده ها، پذیرش ها و فایل ها ندارد و هر نوع فرمت فایلی را پشتیبانی میکند. این نرم افزار تمام فرآیندهای واحد مدارک پزشکی بیمارستان ها، مثل اسکن و تولید پرونده ها، مدیریت دسترسی به پرونده ها، امحا پرونده های قدیمی و ارائه انواع داشبوردها و گزارشات اطلاعاتی و آماری را پوشش میدهد و میتوان آنرا به صورت تک بیمارستانی یا به صورت متمرکز در دانشگاه علوم پزشکی راه اندازی کرد.
ویژگی بسیار مهم این نرم افزار، قابلیت اتصال سامانه به HIS بیمارستان میباشد که باعث میشود از ورود مجدد داده ها در فرم های اطلاعاتی توسط کارشناسان مدارک پزشکی جلوگیری شود. همینطور پرونده ها به راحتی در بخش های بیمارستان قابل دسترس هستند و نیازی به مراجعه مجدد به پرونده های فیزیکی بایگانی شده نیست و پزشکان و دانشجویان نیز با استفاده از کامپیوتر، تبلت و موبایل در هر زمان و مکانی به اطلاعات دسترسی داشته و میتوانند اطلاعات رو با سایر پزشکان به اشتراک بزارن.

ارتباط با HIS

ارتباط با HIS بیمارستان و دریافت اطلاعات بیمار و پذیرش و ثبت در فیلدهای اطلاعاتی مربوطه به منظور افزایش سرعت ثبت پرونده ها

ثبت مسیر معاینات

ثبت و مدیریت مسیر درمان بیمار و امکان ثبت و پیگیری مسیر درمانی بیمار در یک پذیرش یا یک بیمارستان یا به صورت کلی

اسکن و بارگزاری فایل ها

اسکن و بارگزاری تصاویر و هر نوع فرمت فایل به همراه امکان شاخص گذاری فایل ها با الگوریتم های فشرده سازی و رمزنگاری فایل

گزارشات و داشبوردها

انواع داشبوردهای مدیریتی و گزارشات متنوع اطلاعاتی و آماری بر اساس کلیه فیلدهای اطلاعاتی سامانه با امکان دانلود فایل اکسل
این نرم افزار به صورت کاملا تخصصی و بر اساس تحلیل نیازمندیهای واحد مدارک پزشکی ده ها بیمارستان طراحی شده و استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی باعث شده، تجربه کاربری بسیار ساده و لذت بخشی رو فراهم کنه.

درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی(ضروری)
نشانی

برای دریافت یک مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

056-32354001

سوالی دارید؟
امروز با ما تماس بگیرید!

021-71057811

معرفی سامانه

دریافت کاتالوگ معرفی امکانات و خدمات سامانه مدیریت بایگانی مدارک پزشکی
دانلود PDF